Величне століття роксолана 1 сезон / 2011 смотреть онлайн


Год выхода: 2011

Оригинал: Muhtesem Yuzyil смотреть онлайн

На Украинском: Величне століття. Роксолана 1 сезон дивитись

Жанр: Исторический

Режиссер: Дурул Тайлан, Ягмур Тайлан

В ролях: Небахат Чехре, Окан Ялабик, Сельма Ергеч, Халіт Ергенч, Філіз Ахмет та ін.

Описание:
Популярний Український телесеріал, який іде на телеканалі 1+1 кожного вечора в 20.00. Це історія про дівчину, яка попала в рабство до султана Сулеймана, її звуть Роксолана, але султан назвав Хюррем. В першому сезоні серіала ми побачимо як красива дівчина із Украіни пошагово становиться султаншой и даже більше того, вона теперь не рабиня, а вільна людина і може в любий момент вернутись назад в Україну, але вона влюбилась в свого Сулеймана і не хочет його покидати. Роксолана 1 сезон 1+1 канал, ми також поймемо як її не любить вся родина султана Сулеймана і як вони хочуть її позбутись. Ми рекомендуемо вам подивитись Величне століття роксолана 1 сезон безкоштовно онлайн и без регістрації.

Сериал Величне століття роксолана 1 сезон (2011) смотреть онлайн

 

1 2 3 4 5 6 8 9 10 12 13 14 15 18 20 21 22 23 24
Дата выхода Величне століття роксолана 1 сезон Исторический:

Новий телесеріал, який іде на телеканалі 1+1, ми можем його дивитись кожного вечора в 20.00. Це історія про українську дівчину, котра попала в полон и була продана в Османську имерію до самого султана Сулеймана. Которий с самого начала не звертав до неї уваги и вона вирішила сама себе показати. С перших серій ми бачимо як дівчина сумує по своєму рідному краю, де вона народилася. Дівчина навіть клянеться що заколить султана. Але минав час і одного разу вона танцювала перед султаном і той дав її платок фиолетовий, в них в країні це означало, що дівчина йому дуже сподобалась. І с того моменту вони були разом, але не всі в замку султана любили так Роксолану, як сам салтан і вони складали плани як позбутись її. Але все ішло даром, дівчина була дуже розумною і їй завжди давалось обійти проблеми. Весь перший сезон Величне століття буде іти про те, як дівчина стала самою могутнйою султаншой. Якщо вам подобаются історичні серіали, наприклад Величне столлітя 1 сезон дивитись онлайн, тоді дивится у нас цей чудовий телесериал разом с 1+1 телеканалом.
Предупреждение, в описании телесериала "Величне століття роксолана 1 сезон", есть грамматические ошибки. Пожалуйста, если вы их увидите, напишите.
P.S. Не знаем Украинского языка.


Если сериал не работает или нету серии, воспользуйтесь - >>написать жалобу администратору<<. Спасибо за помощь!


Вы зашли на фильм Величне століття роксолана 1 сезон 2011. У нас все сериалы высокого качества, потому вы можете смотреть Величне століття роксолана 1 сезон HD 720. Это один из лучших качеств для сериалов. Так же не забывайте оставлять комментарии к сериалу Величне століття роксолана 1 сезон 2011 смотреть хорошего качества.
Добавление комментария